Fahriye'nin Düşkünü; Çizme Giyer Yaz Günü

Sevgilisi Burak Özçivit'le birlikte çıktığı akşam yemeğinde objektiflere yakalanan Fahriye Evcen, yaz günü giydiği uzun çizmeleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Fahriye'nin Düşkünü; Çizme Giyer Yaz Günü
Fahriye'nin Düşkünü; Çizme Giyer Yaz Günü Nilay Işık
Bu içerik 2747 kez okundu.

Sevgilisi Burak Özçivit'le birlikte çıktığı akşam yemeğinde giydiği uzun çizmeleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yaz günü böyle bir şey giyerek herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz akşam sevgilisi Özçivit'le birlikte gittiği Arnavutköy'de bulunan bir balıkçıda akşam yemeği yiyen Evcen, mekan çıkışı objektiflere yakalandı.

Oldukça uyumlu kıyafetler giyen ikiliden Evcen'in, yaz gününde uzun bir çizme tercih etmesi ise görenleri şaşırttı.

Muhabirler tarafından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamayı da ihmal etmeyen ünlü çiftten Özçivit, Murat Boz'un Harbiye konserine katılamamasının nedeninin kırgınlık olmadığını, dizi çekimlerinin başladığını ve bu nedenle Boz'un konserine katılım gösteremediğini ifade etti.

'Kara Sevda' isimli dizide başrolü paylaştığı ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün düğününe de katılmayan Özçivit, Atagül ile arasında bir kırgınlık olup olmadığı sorusuna karşılık 'Arkadaşlar; benim hiç kimseyle sorunum yok. Bugüne kadar kimseyle ne kavgam, ne de dargınlığım oldu. Bugünden sonra da sorunum olmaz' yanıtını verdi.

burak özçivit burak özçivit sevgilisi burak özçivit fahriye evcen burak özçivit instagram fahriye evcen instagram burak özçivit neslihan atagül neslihan atagül murat boz fahriye evcen fahriye evcen sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500