Faruk Salman'dan Şok Eden Sözler!

Deniz Seki'nin çocukluk aşkı Faruk Salman, Duymayan Kalmasın programına şok eden açıklamalar yaptı. Salman, “Emeğim hakkım haram zıkkım olsun. Kalbimde, beynim bitmişti. Allah'ım beni kurtarmış şükürler olsun” dedi.

Faruk Salman'dan Şok Eden Sözler!
Faruk Salman'dan Şok Eden Sözler! Meltem Yuksel
Bu içerik 640 kez okundu.

Deniz Seki'nin çocukluk aşkı Faruk Salman, Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Duymayan Kalmasın programına şok eden açıklamalarda bulundu. Adı Murat Karabova ile anılırken Tayfun Topal'la el ele görüntü veren şarkıcı magazin gündeminden düşmek bilmiyor.

Deniz Seki’nin 3,5 yıldır banka kredilerini ödediği söyleyen Salman, geçtiğimiz ay ödemelere son verdiğini de açıklarken, magazin gündemine bomba gibi düşen bir itiraf daha geldi.

İşte Salman’ın şok eden açıklamasında; “Deniz, beni sürekli arıyor. Olaylar çıktıktan sonra engelledim ama engellememe rağmen bana oğlumdan ulaştı. ‘Seni seviyorum Murat’la aramda bir şey yok’ falan dedi. Ben yüz vermeyince de oğluma sabaha kadar benimle ilgili mesaj atmış ‘Seviyorum, Faruk benim eşim olacak’ gibi… Bunu kanıtlamak için ses kayıtlarını da dinlettirebilirim” ifadelerini kullandı.

Faruk Salman'ın açıklamalarından sonra Deniz Seki iddialara fotoğrafla verdi. Ünlü şarkıcı sevgilisi Tayfun Topal ile çekildiği fotoğrafa kalp emojisi koyup paylaşması, eski aşkının açıklamalarını umursamıyor şeklinde yorumlandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tesettürden Çıkan Janet Sahnelere Geri Döndü

Deniz Seki Faruk Salman Duymayan Kalmasın Tayfun Topal Murat Karabova Seren Serengil Cengiz Semercioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500