Fatih Portakal'ın Koltuğunu Eşi Çaldı

Kendisinin yerine geçerek sunuculuk görevini almaya çalışan eşine espri yapan Fatih Portakal, herkesi kahkahalara boğdu.

Fatih Portakal'ın Koltuğunu Eşi Çaldı
Fatih Portakal'ın Koltuğunu Eşi Çaldı Nilay Işık
Bu içerik 3403 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kendisinin yerine geçerek sunuculuk görevini almaya çalışan eşi Armağan Portakal'a espri yapan Fatih Portakal, herkesi kahkahalara boğdu.

Fox TV ana haber bülteninin sunuculuğunu yapmakta olan Portakal, koltuğunu eşine kaptırmanın eşiğinden döndü. Eşinin sunuculuğunu taklit ederek haber sunmaya çalışan Armağan Portakal, ortaya sempatik görüntülerin çıkmasına neden oldu.

Eşinin sunuculuk yapmaya çalışırken çekilen görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Fatih Portakal ise bu programın kendisine ait olduğunu ve rol çalmaya çalışan arkadaşlara görevini kaptırmayacağını belirterek bu basamaklara kolay gelmediğini ifade etti. Esprileriyle herkesi güldüren ünlü sunucu, eşinin de kendisi gibi başarılı bir sunucu olabileceği yönünde yorumlar aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

3,5 Senelik Küslüğü Ölüm Bile Bitiremedi
 
Fatih Portakal Fatih Portakal Eşi Fatih Portakal Karısı Fatih Portakal Armağan Portakal Fatih Portakal Haber Fatih Portakal Ana Haber Fatih Portakal Instagram Armağan Portakal Fatih Portakal Nereli Fatih Portakal Kitap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500