Fatma Girik Ameliyat Oldu

Türk Sineması’nın usta ismi Fatma Girik, sık sık düşmesinin sebebini araştırmak için uzun süren tetkiklerden geçmişti. Usta oyuncu Hidrosefali hastalığı olarak bilinen ve beyinde su toplanması anlamına gelen hastalık sebebiyle shunt ameliyatı oldu.

Fatma Girik Ameliyat Oldu
Fatma Girik Ameliyat Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 1187 kez okundu.

Türk Sineması’nın usta ismi Fatma Girik, sık sık düşmesinin sebebini araştırmak için uzun süren tetkiklerden geçmişti. Usta oyuncu  Hidrosefali hastalığı olarak bilinen ve beyinde su toplanması anlamına gelen hastalık sebebiyle shunt ameliyatı oldu.

Tıpta, Hidrosefali hastalığı olarak bilinen ve beyinde su toplanması anlamına gelen hastalık sebebiyle shunt ameliyatı geçiren Girik’in ameliyatını yapan Profesör Doktor Talat Kırış;  “Fatma Hanım’ın ameliyatı çok başarılı geçti, basit bir ameliyattı. Hidrosefali sebebiyle bir shunt ameliyatı yaptık. Uyandı ve bütün fonksiyonları normal. Her şey yolunda” dedi.

Ameliyat sonrası normal odasına alınan sanatçı kendine geldi ve konuşmaya başladığı öğrenildi. 3 hafta önce Bodrum’daki evinde banyoda dengesini kaybederek düşmüş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Tomografi sonucunda bir sonuç çıkmayan sanatçı ertesi gün tekrar doktora gitmiş ve daha detaylı tetkikler için İstanbul’a getirilmişti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinem'in Baby Shower'ı

 

 

 

Fatma Girik Ameliyat Beyin Oyuncu Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500