Fener'in Yengesinden Yüzyılın Atarı

Fenerbahçeli futbolcu Gregory van der Wiel'in model sevgilisi Rose Bertham, kötü yorum yapan Fenerbahçe taraftarına çıkıştı.

Fener'in Yengesinden Yüzyılın Atarı
Fener'in Yengesinden Yüzyılın Atarı Nilay Işık
Bu içerik 2741 kez okundu.

Fenerbahçe'de forma giyen ünlü futbolcu Gregory van der Wiel'in model sevgilisi Rose Bertham, kötü yorum yapan Fenerbahçe taraftarını sert bir dille eleştirdi.

Bugüne dek 'yenge' lakabıyla anılan ve Fenerbahçe taraftarları tarafından oldukça sevilen Bertham, 1-0'lık Bursaspor yenilgisinin ardından yoğun eleştiriler yönelten taraftarı adeta azarladı.

Sarı Lacivertli futbolseverlerle arasını her daim iyi tutan Belçikalı model, futbolcuların ıslıklanmasına Twitter hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Sevgilisi Gregory'nin harika ve çalışkan bir oyuncu olduğunu belirten Bertham, oyuncuların kötü bir maç geçirmesi durumunda takım taraftarının destek vermesi gerektiğini hatırlattı.

'Oyuncular hakkında kötü yorum yaptığınızda onların zihinsel olarak daha iyi olacağını mı düşünüyorsunuz?' sorusuyla Fenerbahçe taraftarını adeta azarlayan ünlü model, 'Destekleyici olun' diyerek taraftarlara daha yapıcı yorumlarda bulunmaları tavsiyesinde bulundu.

gregory van der wiel fenerbahçe gregory van der wiel sevgilisi fenerbahçe gregory van der wiel fenerbahçe gregory gregory sevgilisi rose bertham
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500