Fikret Öldü mü?

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yeni bölümünde büyük heyecan izleyicilerini bekliyor. Dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde yaşananlardan sonra Hızır ve masanın diğer üyeleri artık büyük tehdit altındadır.

Fikret Öldü mü?
Fikret Öldü mü? Meltem Yuksel
Bu içerik 5937 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Duyduklarının ardını arkasını soruşturmadan soluğu galeride alan Şahin Ağa, istemeden Reşit'in oyununa alet olmuş, Çakırbeyliler ve dostlarının tuzağa düşmesine sebebiyet vermiştir.

Bir kez daha düşman namlusunun ucunda kalan Hızır'ın artık ihtiyacı olan tek şey bir mucizedir. Diğer tarafta Fikret pusuya düşmüştür.

Tek hamleyle herkesi bitirmeyi amaçlayan Reşit'in planı tıkır tıkır işlerken Fikret'in düştüğü pusudan sağ kurtulması çok zordur.

Tüm dengeleri değiştirmeye yönelik yapılan bu ince hesapların arkasında büyük bir güç olduğu şüpheleri kuvvetlenirken, yaşanan çatışmaların ardından oklar yine Ünal Kaplan'ı işaret edecektir.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kenan’dan Sinem’e Mavi Tur Sürprizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm Fragmanı EDHO İzle ATV Dizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500