Filiz Aker'in Ölümlerle Dolu Karanlık Geçmişi

Vatan Şaşmaz'ı otel odasında öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in geçmişinde tüyler ürperten olaylar çıktı.

Filiz Aker'in Ölümlerle Dolu Karanlık Geçmişi
Filiz Aker'in Ölümlerle Dolu Karanlık Geçmişi Tuğçe Tekin
Bu içerik 3653 kez okundu.

Vatan Şaşmaz'ı otel odasında öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in geçmişinde tüyler ürperten olaylar çıktı.

Kim bu Filiz Aker? İşte Filiz Aker’in etrafı ölümle dolu karanlık geçmişiyle ilgili bilinmeyenler…

1963 doğumlu Filiz Aker, 1990’lı yılların sonuna kadar magazin dünyasının önemli isimlerinden birisiydi. Mankenlik yaparak ünlüler dünyasına giriş yapan Aker bunun yanı sıra çeşitli sinema filmlerinde de oynadı..

Filiz Aker’in ismi ABD’ye yerleşene kadar sık sık magazin dünyasını da meşgul etti.

 

 

ŞEMSİ DENİZER İLE İLİŞKİSİ

Filiz Aker, 1990’lı yıllarda TÜRK- İş Genel Sekreteri, eski Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Şemsi Denizer ile ilişkisiyle gündeme gelmişti. İddialar netleşemeden 6 Ağustos 1999’da Zonguldak'taki evinin önünde Cengiz Balık isimli şahıs tarafından, silahlı saldırıya uğrayaran Denizer yaşamını yitirdi. Cinayetin neden gerçekleştiği ise henüz bilinmiyor.

 

HAYRİ KOZAKÇIOĞLU İLE İLİŞKİSİ
Aker'in adı bir dönem de olağanüstü hal bölge valilerinden olan Hayri Kozakçıoğlu ile de anılmıştı. Filiz Aker, 1990 yılında assolist ablası Eda Eren ile beraber Hayri Kozakçıoğlu’nun Akatlar Peker Sokak’ta bulunan lüks dairesinde kiracılık yapmış ve o dönemin magazin basını bu ‘ev sahibi-kiracı’ ilişkisinin ardında bir aşk hikayesinin olduğunu aktarmıştı.

OHAL eski Valisi Hayri Kozakçıoğlu 23 Mayıs 2013’te İstanbul Sarıyer’deki evinde ölü bulundu. Yapılan incelemede Kozakçıoğlu’nun kalbine sıktiğı tek kurşunla yaşamını yitirdiği tespit edildi. Avukatı olayın intihar değil cinayet olduğunu iddia etse de olay kayıtlara intihar olarak geçti.

 

 

AĞABEYİ ANNESİNİ ÖLDÜRMÜŞ

Katıldığı bir canlı yayında açıklamalarda bulunan Filiz Aker’in ağabeyi Süleyman Bayer, annenizi kim öldürdü sorusuna, “Ağabeyim öldürdü” yanıtını verdi. Olayın üstünden 30 seneden fazla bir zamanın geçtiğini ifade eden Bayer, kendisinin de 11 sene gasp suçundan dolayı hapis yattığını aktardı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Asuman Dabak Programı Neden Bıraktı?

Filiz Aker Vatan Şaşmaz Cinayet Geçmiş Şemsi Denizer Hayri Kozakçıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500