Filmi İçin Çarşafa Girdi

Bir dönem başörtülülere söylediği sözlerle tepkileri üzerine çeken oyuncu Serra Yılmaz, yeni filminde Müslüman kayınvalide rolünü canlandırdı. Yılmaz'ın tesettüre girmiş görüntüsü akıllara o dönem söylediği sözleri getirdi.

Filmi İçin Çarşafa Girdi
Filmi İçin Çarşafa Girdi Meltem Yuksel
Bu içerik 662 kez okundu.

Bu Cuma İtalya'da vizyona girecek 'La prima pietra' filminde, Ferzan Özpetek'in 'Kemerlerinizi Bağlayın'da oynayan Kasia Smutniak ile Iaia Forte, Corrado Guzzanti, Valerio Aprea da rol aldı. Bir dönem başörtülülere söylediği sözlerle tepki çeken oyuncu Serra Yılmaz ise Kasia Smutniak'ın Müslüman kayınvalidesi rolünü canlandırdı.

Filmin tanıtım afişinde başörtülü fotoğrafı yayınlanan Serra Yılmaz'ın 2012 yılında söylediği "Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana" sözlerini akıllara getirdi.

Filmin konusu ise şöyle;

Okul bahçesinde başkalarıyla oynamaya niyetlenen bir çocuk, kapıcıyı biraz inciterek bir taş atar ve bir pencereyi kırar. Bu, Müslüman bir çocuktur ve olay, müdür, öğretmen, kapıcı ve eşinin de dahil olduğu bir tartışmaya yol açar. Beklenmedik tepkilerin ortaya çıkacağı 'küçük' bir problemi çözmek o kadar da kolay olmayacaktır.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Okan Bayülgen: Seksi Tamamıyla Bıraktım

 

Serra Yılmaz Başörtü Çarşaf İtalya La Prima Pietra İzle La Prima Pietra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500