Formalite Boşanma Yok Şok ve Acı Var

Boşanmalarına rağmen eski eşi Murat Başoğlu ile birlikte olmaya devam ettiği iddia edilen Hande Bermek'in avukatı konuştu.

Formalite Boşanma Yok Şok ve Acı Var
Formalite Boşanma Yok Şok ve Acı Var Ecem Şenol
Bu içerik 1481 kez okundu.

Yaşadığı skandal ilişkiyle gündeme gelen Murat Başoğlu ile eski eşi Hande Bermek'in ‘Formalite icabı boşandılar' iddiasına avukat Aslı Hatemi'den yanıt geldi.

İkili arasında yaşananların haberlere yansıdığı gibi bir durum oluşturmadığını ifade eden Hatemi, Başoğlu ve Bermek’in sanıldığı gibi kâğıt üzerinde bir boşanma gerçekleştirmediğini aktardı.

Çiftin, boşanır boşanmaz evleri ayırdıklarını ve Hande Bermek’in başına gelenler karşısında şokta ve tarifsiz bir acı içinde olduğunu ifade eden Hatemi, Murat Başoğlu’nun eski eşinin evine çocuğuyla vakit geçirmek için gittiğini kaydetti.

Oğullarının her türlü menfaati ve sağlığı için bir araya gelmeye devam edeceklerinin de altını çizen Hatemi, bunun yanı sıra Murat Başoğlu'nun boşanmaya müteakip protokol gereği yerine getirmesi gereken hukuki işlemlerin devam ettiğini ifade etti.

Murat Başoğlu’nun İstanbul'daki evin tapusunu ve arabanın ruhsatını eski eşine devredeceğini ve yaşanan sürecin Hande Bermek için hiç de kolay olmadığını dile getiren Avukay Hatemi, Bermek’in henüz yaşadığı travmayı üzerinden atamadığını belirtti.

Hande Bermek’in başına gelenlere hala inanamadığını, şokta ve tarifsiz bir acı içerisinde olduğunu ifade eden Hatemi, bu süreçte tüm kamuoyundan anlayış beklediklerini dile getirdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Çalışanlarından Murat Boz'a Sigorta Davası

 

 

Hande Bermek Murat Başoğlu Evlilik Boşanma Avukat Açıklama Birliktelik İhanet Ayrılık Çocuk Formalite Skandal İlişki Ensest
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500