Frikik Rekoru Bayrağını Üstlendi

Sahnede sergilediği şovlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Hadise, Kıbrıslı hayranlarıyla buluştuğu konserinde frikik üstüne frikik verdi.

Frikik Rekoru Bayrağını Üstlendi
Frikik Rekoru Bayrağını Üstlendi Nilay Işık
Bu içerik 4440 kez okundu.

Cesur sahne dansları ve bitmek bilmeyen enerjisiyle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hadise, Kıbrıslı hayranlarıyla buluşmak amacıyla verdiği konserde frikik üstüne frikik vererek herkesi şaşkına çevirdi.

Sahne aldığı Kıbrıs Elexus Hotel'de unutulmaz bir konser veren Hadise, gece boyunca verdiği frikiklerle hayranlarını bir hayli şaşırtmayı başardı.

Jüri üyelerinden biri olduğu 'O Ses Türkiye' isimli televizyon programından ayrıldığını ilan eden Ebru Gündeş için çok üzüldüğünü ifade eden ünlü şarkıcı, Gündeş'in gitmesini beklemediklerini açıkladı. 3 sene boyunca Ebru Gündeş'le bir arada olduğunu söyleyen Hadise, birlikte harika anılarının bulunduğunu dile getirdi.

Gündeş'in yerine jüri koltuğuna oturacak olan Sibel Can hakkında da yorum yapmaktan çekinmeyen güzel popçu, Can'ın gelmesiyle inanılmaz bir yeni sezona başlayacaklarını belirtti.

'Bu yıl da ben kazanamazsam ve Sibel Hanım alırsa vallahi çok fena olur' ifadelerini kullanan Hadise, herkesi güldürmeyi başardı.

Her zaman olduğu gibi sahnede birbirinden seksi şovlara imza atan Hadise'nin gece boyunca verdiği frikikler konsere damga vurdu.

hadise hadise boyu hadise kaç yaşında hadise instagram o ses türkiye o ses hadise hadise o ses türkiye hadise ebru gündeş hadise sibel can hadise kıbrıs hadise konser hadise frikik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500