Gala Değil Dedikodu Kazanı

Uzun zamandır heyecanla beklenen 'İkimizin Yerine' filminin galası nihayet gerçekleşti.

Gala Değil Dedikodu Kazanı
Gala Değil Dedikodu Kazanı Nilay Işık
Bu içerik 2249 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler'in rol aldığı 'İkimizin Yerine' filminin galasına pek çok ünlü isim katılım gösterdi.

Geçtiğimiz gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirilen galada birçok tanıdık sima boy gösterdi.

İlk defa bir sinema projesinde başrol olarak yer aldığını, hem çok heyecanlı hem de çok mutlu olduğunu belirten Sarıkaya, Nejat İşler ile ikinci defa bir arada olduklarını ve bu yüzden kendisini çok şanslı hissettiğini söyledi.

Her projeyi kabul etmemesine rağmen bu filmi kabul etmesinin nedenini açıklayan İşler ise bu filmin senaryosunun kendisini çok etkilediğini ve ortaya güzel bir iş çıkardıklarını ifade etti.

Cem Yılmaz ile yakın arkadaşı Ozan Güven, Feryal Gülman, Sarıkaya'nın sevgilisi Kerem Bürsin, Zafer Algöz, Nur Fettahoğlu, Barış Falay ile Esra Ronabar, Fikret Kuşkan, Ferhan Şensoy ve Derya Baykal gibi pek çok ünlü ismin katılım gösterdiği gecede en çok dikkat çekenler galaya yalnız katılan Aslı Enver ile Fahriye Evcen oldu.

ikimizin yerine ikimizin yerine serenay ikimizin yerine nejat ikimizin yerine gala serenay sarıkaya nejat işler serenay sarıkaya nejat işler zerrin tekindor aslı enver fahriye evcen cem yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500