Game Of Thrones Güzelleri Göz Kamaştırdı

Tüm dünyada bir efsane haline gelen 'Game of Thrones' dizisinin oyuncularından Sophie Turner ile Maisie Williams, Altın Küre Ödülleri'ne damgasını vurdu.

Game Of Thrones Güzelleri Göz Kamaştırdı
Game Of Thrones Güzelleri Göz Kamaştırdı Nilay Işık
Bu içerik 1420 kez okundu.

Tüm dünyada bir efsane haline gelen ve reyting rekorları kıran 'Game of Thrones' (Taht Oyunları) dizisinin en çok sevilen oyuncuları arasında yer alan Sophie Turner ile Maisie Williams, Altın Küre Ödülleri'ne damgasını vurdu.

Dizideki 'Arya Stark' karakterine hayat veren Maisie Williams ile 'Sansa Stark' karakterine hayat veren Sophie Turner, Altın Küre Ödül törenine katılan isimler arasında yer aldı. Rol aldıkları dizide iki kız kardeşi oynayan Williams ile Turner, gerçek hayatta ilerlettikleri samimiyetlerini ödül töreninde de gözler önüne serdi.

Limon sarısı elbisesi ve göz makyajıyla büyük beğeni toplayan Williams'tan bir yaş büyük olan Turner ise zarif elbisesi ve asil duruşuyla gece boyunca göz kamaştırdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İç Çamaşırını Göstermeden Rahat Edemedi
 
game of thrones game of thrones fragman game of thrones ne zaman game of thrones yeni bölüm game of thrones oyuncuları arya stark sansa stark sophie turner maisie williams maisie williams sophie turner altın küre ödülleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500