Game of Thrones Seçmelerine Katılacak

Yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Gizem Karaca, 'Game of Thrones' dizisinin seçmelerine katılacağını açıklayarak herkesi şoka uğrattı.

Game of Thrones Seçmelerine Katılacak
Game of Thrones Seçmelerine Katılacak Nilay Işık
Bu içerik 2076 kez okundu.

'İçimdeki Fırtına' dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Gizem Karaca, dünyaca ünlü 'Game of Thrones' dizisinin oyuncu seçmelerine katılacağını açıklayarak herkesi şoka uğrattı.

Yeni dizisinin yanı sıra yakın bir tarihte vizyona girecek olan 'I Love You 2'nin de heyecanını yaşayan Karaca, bir dergiye röportaj vererek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türkiye Güzellik Yarışması'nda ikinci olmasının ardından ilk oyunculuk teklifini aldığını ve 'Eve Düşen Yıldırım' isimli dizi ile televizyon dünyasına adım attığını açıklayan genç oyuncu, bir oyuncu koçuyla çalışmaya başladığını ve şu an başrol olarak 9'uncu projesine devam ettiğini ifade etti.

New York Film Academy'de oyunculuk kurslarına katıldığını ve oradaki hocalarından aldığı övgüler ve olumlu eleştiriler üzerine oyunculukla ilgili planlarını şekillendirdiğini belirten Karaca, yeni hedefinin yurt dışında bir film veya dizide yer almak olduğunu açıklayarak hayali olan 'Game of Thrones' dizisinde rol alabilmek için seçmelere katılacağını söyledi.

Aşk hayatına dair de konuşan Karaca, aşkına çok sadık bir kadın olduğunu ve duygularını dolu dolu yaşadığını ifade etti. Her şeyi sevgilisi ile yapmak ve yeni yerleri ilk olarak partneri ile keşfetmek isteyen bir aşık olduğunu söyleyen genç aktris, bazı zamanlarda kendisini kaptırarak biraz anaç olabildiğini itiraf etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Küçük Sevgili, Meryem'i Güldürdü
 
Gizem Karaca Gizem Karaca Instagram Gizem Karaca Sevgilisi Gizem Karaca Game Of Thrones Game Of Thrones Gizem Karaca Anıl Tetik Gizem Karaca Boy Gizem Karaca Kimdir Gizem Karaca Filmleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500