Ganyotçu'ya Nihat Doğan Arka Çıktı

İzmir Marşı’na ağır şekilde küfrettiği görüntülerinin ortaya çıkmasıyla bir anda gündeme oturan ve halkın büyük tepkisini çeken oyuncu Ebubekir Öztürk’e, skandalların adamı Nihat Doğan sahip çıktı.

Ganyotçu'ya Nihat Doğan Arka Çıktı
Ganyotçu'ya Nihat Doğan Arka Çıktı Ecem Şenol
Bu içerik 1263 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Söylemezsem Olmaz programa katılan Ebubekir Öztürk, programın sunucularından İlkay Buharalı’nın da ilginç bir desteğini aldı. Buharalı, küfürbaz Öztürk’ün “anlaşılması” gerektiğini söyleyerek, İzmir Marşı’nın referandumda ‘Hayır’cıların marşı olarak algılandığını ve Öztürk’ün de buna tepki göstermek için böyle bir şey yaptığını ifade etti.

Programdaki skandallar peşi sıra devam ederken Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aşık olduğunu belirterek, sevdiği değerlere tacizde bulunursa, kendisinin de dengesinin bozularak böyle tepkiler verebileceğini belirttikten sonra, Recep Tayyip Erdoğan’a aşık olduğunu açıkladı.

İzmir Marşı’na yönelik ettiği küfrün düşünce özgürlüğü kapsamında olduğunu ima eden Öztürk’ün özrünün ise kabahatinden büyük olduğu görüldü. İnsanlara ‘kuzu’ deyince, Allah’a ve Peygamber’e hizmet eden Cumhurbaşkanı’na ve eşine küfür edildiğinde düşünce özgürlüğü ama kendisi bir laf edince, bittiğini ifade etti.

Öztürk’ün, küfür etmemesi gerektiğini ve bu yüzden pişman olduğunu söyledikten sonra küfür olduğu için sayın Cumhurbaşkanı’ndan özür dilediğini açıkladığı programda, Nihat Doğan da Öztürk’ün yanlışını bambaşka açıdan değerlendirerek Doğan, Erdoğan’ın ismiyle küfrün yan yana gelmeyeceğini belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyük Mücadelede 2. Tur

Ebubekir Öztürk Nihat Doğan Sosyal Medya Paylaşım Video İzmir'in Dağları Küfür Açıklama Söylemezsem Olmaz Program Canlı Yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500