‘Gay’ Göndermesine Ateş Püskürdü

Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde şarkıcı Sinan Akçıl’la teknede birlikte çekilen fotoğrafı hakkında Cinsel tercihlerini bilmesem deli gibi seven iki aşık derdim" şeklinde yorumda bulunan Ömür Gedik’e ateş püskürdü.

‘Gay’ Göndermesine Ateş Püskürdü
‘Gay’ Göndermesine Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 2366 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde popçu Sinan Akçıl'la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Erkan Petekkaya bu paylaşımı yüzünden magazin gündeminde geni yer buldu.

Miami'de yaptıkları bir tekne gezisi sırasında çekilmiş fotoğraflarını 'Hatıra' notuyla paylaşan Petekkaya’nın takipçileri bu kareyi 'fazla samimi' bulurken, aralarındaki dostluğu bilenler de çok sayıda beğenide bulundu.

Fakat bu kareye yapılan en ilginç yorumlardan biri Ömür Gedik'ten geldi. Gedik ikilinin bu pozunu; "Çok şekerler ya. Cinsel tercihlerini bilmesem deli gibi seven iki aşık derdim. Öyle güzel bakmışlar birbirlerine. Bu bakışların darısı sevgililerinin, eşlerinin başına" şeklinde yorumlayınca oyuncudan çok sert şekilde karşılık aldı.

Sosyal medya hesabından Gedik’e seslenen Petekkaya; "Büyük bir üzüntü içinde bakıyorum olanlara uzaktan. Yazılanlar çizilenler hayret ile bakıyorum. İnanamıyorum, nasıl böyle kifayetsiz olur insanlar! Yazıklar olsun! Hangi ara bu kadar kötü oldunuz yalan ve algı operasyonları, bel aşağı vurmak namussuzların işidir… # Ömür Gedik" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuba ve Umut Evleniyor mu?

Ömür Gedik Erkan Petekkaya Sinan Akçıl Instagram Hürriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500