Gayrimenkul Zengini Çıktı

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle tanıdığımız Wilma Elles’in gayrimenkul zengini olduğu ortaya çıktı. Katıldığı fuarda açıklamada bulunan oyuncu Türkiye’de 16 dairesi ve bir tane de dükkanı olduğunu söyledi.

Gayrimenkul Zengini Çıktı
Gayrimenkul Zengini Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1192 kez okundu.

Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon lira değerinde destek olan Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda ünlü isimler de yer aldı.

Fuara katılan ünlü isimlerden Alman oyuncu Elles, kazancıyla Türkiye´de yatırım yaptığını ve yatırımlarının en az ikiye katladığını söyledi. Türkiye´de 16 daire ve bir dükkan aldığını açıklayan oyuncu, “Almanya’da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya’da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle  gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım” dedi.

Alman oyuncu Wilma Elles, “Benim yatırımlar Türkiye’de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi” dedi ve şunları söyledi: “Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye’de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli” şeklinde konuştu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

61. Grammy Ödülleri'ni Kazananlar Açıklandı

Öyle Bir Geçer Zaman ki Wilma Elles Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Almanya Gayrimenkul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500