Gazetecilere Yakalanınca Kaza Yaptı

Dün geceyi Cem Yılmaz’ın evinde geçiren Defne Samyeli, öğlen saatlerinde çıkarken görüntülendi. Muhabirleri karşısında gören şarkıcı otoparktan çıkarken bir hayli zorlandı ve panikten kaza yaptı.

Gazetecilere Yakalanınca Kaza Yaptı
Gazetecilere Yakalanınca Kaza Yaptı Meltem Yuksel
Bu içerik 595 kez okundu.

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz, Samyeli’yi geçtiğimiz gün Levent’teki evinde misafir etti. Geceyi Cem Yılmaz’ın evinde geçiren oyuncu, otomobilini ünlü komedyenin villasının otoparkına saklayıp evde olduğunu gizlemeye çalışmıştı.

Öğle saatlerinde sırt çantası ile evden çıkan Cem Yılmaz, Samyeli ile ilgili sorulara, “Benden açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama konuşmayacağım” dedi. Karşılığında “Defne Samyeli’nin Mercedes arabası sizin garajınızda duruyor. Ne diyeceksiniz?” sorusu gelince, “Bizim evde Mercedes tamircisi var, arada arkadaşlarımız getirir arabasını bırakır tamire, yarın da Ozan Güven Mini Cooper’ını bırakacak” şeklinde cevap verdi.

Defne Samyeli, "Cem Bey'le beraber misiniz?" sorusuna "Arkadaşlar komik oluyorsunuz" şeklinde cevap verdi. Otoparktan çıkmakta zorlanan Samyeli, çıkarken sokakta bulunan başka bir araca çarptı. Araçta ufak çaplı hasar oluşurken şarkıcının tedirgin davranışları dikkat çekti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hastanede Hem Hüzün Hem Sevinç

Cem Yılmaz Defne Samyeli Levent Kaza Muhabir Ozan Güven
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500