Geceliği '6 Milyon’cuk

Robbie Williams, Rus petrol kralı Rashid Sardarov'un kızı Victoria Sardarov'un düğününde sahne aldı. Wiliams’ın adlığı ücret ise dudakları uçuklattı.

Geceliği '6 Milyon’cuk
Geceliği '6 Milyon’cuk Meltem Yuksel
Bu içerik 1383 kez okundu.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, Rus petrol kralı Rashid Sardarov'un kızı Victoria Sardarov'un düğününde sahne alarak şarkı söyledi. Rusya'nın sayılı zengin iş adamlarından biri olan Sardarov, ünlü şarkıcıya bir gece için tam 1,6 milyon sterlin (yaklaşık 6 milyon TL) ödediği öğrenildi.

Petrol kralının 25 yaşındaki kızı Victoria Sardarov, iki yıldır birlikte olduğu nişanlısı Anton Antnov'la muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Prag'da eski bir kalede gerçekleşen düğün için ünlü iş adamı tam 8 milyon sterlin (yaklaşık 30 milyon TL) harcadığı belirtildi.

Victoria's Secret meleklerinden Sara Sampaio'nun ve Moskova sosyetesinin katıldığı düğün basına gizli olarak gerçekleşti ve davetlilerden de hiçbir şekilde fotoğraf çekilmemesi ricasında bulunuldu.

robbie williams robbie williams dinle robbie williams çocuğu robbie williams eşi sara sampaio sara sampaio fotoğrafları victoria's secret victoria's secret melekleri victoria sardarov rashid sardarov
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500