Gelin Olmak Bunu Gerektirir

Eylül ayında dünya evine girecekleri öğrenilen Pelin Akil ile Anıl Altan ikilisinden Akil'in, kına hazırlıklarına başladığı öğrenildi.

Gelin Olmak Bunu Gerektirir
Gelin Olmak Bunu Gerektirir Nilay Işık
Bu içerik 2156 kez okundu.

Uzun süredir devam etmekte olan birlikteliklerini eylül ayında resmiyete dökecek olan Pelin Akil ile Anıl Altan ikilisinden Akil'in, kına gecesi hazırlıklarına şimdiden başladığı öğrenildi.

Sosyal medya hespları üzerinden paylaştıkları fotoğraflar aracılığıyla büyük ilgi gören ve en gözde çiftler arasında yer alan ikiliden Akil, düğün hazırlıklarına başladığını Instagram hesabı aracılığıyla ilan etti.

Kına gecesinde dağıtılacak malzemelerin hazırlığına şimdiden başlayan ünlü oyuncu, 'O zaman hazırlıklar başlasın çünkü gelin olmak bunu gerektirir' notuyla yaptığı paylaşıma büyük beğeni topladı.

Hazırlıkları tüm hızıyla sürdüren ve üzerinde 'Pelin'in Kınası Terasta' yazılı özel bir afiş hazırlattıran Pelin Akil, afiş için tercih ettiği fotoğrafıyla takipçilerini bir hayli şaşırttı.

pelin akil pelin akil instagram pelin akil sevgilisi pelin akil nişan pelin akil anıl altan anıl altan pelin akil anıl altan nişan pelin akil sevgilisi pelin akil kına
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500