Gelmiş Geçmiş En Seksi Devrimci

Kaldığı otelde yaşadığı saldırının ardından kameralara küsen Kim Kardashian, giydiği sweatshirt'le bir hayli dikkat çekti.

Gelmiş Geçmiş En Seksi Devrimci
Gelmiş Geçmiş En Seksi Devrimci Nilay Işık
Bu içerik 1322 kez okundu.

Kaldığı otelde yaşadığı saldırının ardından kameralara küsen ve magazin gündeminden bir süreliğine uzak kalan Kim Kardashian, geri dönüşünü enteresan bir swetshirt'le gerçekleştirdi.

Los Angeles'ta bulunan bir bale okulunu ziyaret eden Kardashian, tercih ettiği kıyafeti ile büyük ilgi gördü. Genellikle cesur dekolteleri ile manşetleri süslemeyi tercih eden ünlü yıldız, bu defa farklı bir şekilde gündeme gelmek istedi.

Rapçi eşi Kanye West ve kızı North ile birlikte Fındıkkıran balesini izlemek için Los Angeles Bale Okulu'na giden Kardashian, üzerinde Sovyetler Birliği'nin sembollerinden olan orak ve çekicin bulunduğu kırmızı sweatshirt'ü ile herkesi şaşırtmayı başardı.

Bol ve mini sweatshirt'ü ile göz kamaştıran ABD'li reality şov yıldızı, kombinin tamamladığı bej rengi botlarıyla da bir hayli beğeni topladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'İçerde'ye Yeni Oyuncu mu Geliyor?
 
kim kardashian kim kardashian eşi kim kardashian kocası kanye west kim kardashian kanye west kim kardashian kızı kim kardashian devrim kim kardashian sweatshirt kim kardashian sovyetler kim kardashian orak çekiç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500