Genç Oyuncu Gözaltına Alındı

‘Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı’ isimli dizilerde rol alan genç oyuncu Feyza Civelek, aracını durdurmak isteyen polis memurun elini ısırdığı iddiasıyla gözaltın alındı.

Genç Oyuncu Gözaltına Alındı
Genç Oyuncu Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 1290 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

‘Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı’ isimli dizilerde rol alan genç oyuncu Feyza Civelek, aracını durdurmak isteyen polis memurun elini ısırdığı iddiasıyla gözaltın alındı.

23 yaşındaki oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Ecem A. sabah saat 03.30 civarında araç içerisinde evlerine doğru ilerlerken alkol kontrolüne takıldı. İddiaya göre Civelek ile aracını durdurmak isteyen polis arasında tartışma yaşandı. O sırada polisin elini ısıran ünlü oyuncu ve yanındaki arkadaşı Ecem A. gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sabah saatlerinde adliyeye sevk edilen ünlü oyuncu ve arkadaşı müracaat savcısına ifadesinin ardından nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

Hakim karşısında ifade veren genç oyuncu “Sabah saat 03.30 sıralarında arkadaşım Ecem A. ile birlikte Ortaköy’den eve geçtiğimiz sırada polis memurları bizi durdurdu. Daha sonra bir polis memuru arkadaşımın saçından tutarak araçtan indirdi. Daha sonra yanıma iki polis gelerek beni zorla araçtan indirdi. Ben ne olduğunu anlamadım. Sinirlendim ve araçtan indim. O sırada polis memuru beni yere yatırdı. Bana yumruk attı. Ardından ben de tepki verdim. Arkadaşım panik içinde aracıyla oradan ayrıldı. Ben de bana vuran polis memurunun elini ısırdım. Polis memurlarından davacı ve şikayetçiyim” dediği öğrenildi.

Ecem A. ise, araçlarını durduran polis memurunun zorla kapıyı açarak saçından çektiğini söyleyip; “Benim kolumdan tutarak yere yatırdı. Sebebi ise aracı ısrarla sağa çekmek istememdi. Ben arkadaşıma baktığımda iki polis memurunun arkadaşımı yere yatırdığını gördüm. Yoldan geçen araçlar durarak polis memurlarına engel olmak istedi. Bir tane polis aracı durdu ve polis memurunu itip beni aldı ve araca bindirdi. Beni yere yatıran polisle tartıştı. Polis merkezine geldiğimde trafik polisleri hiçbir suçum yokken ehliyetimi aldılar. Uzlaşmayı kabul etmiyorum. Şikayetçiyim” şeklinde ifade verdiği belirtildi.

İfadelerin ardından İstanbul Sulh Ceza Hakimliği oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Ecem A.’nın adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verdi. İki arkadaş hakkında polise mukavemet suçu bünyesinde soruşturma başlatıldı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Altın Küre’ye Fatih Akın Damgası

Adını Feriha Koydum Güllerin Savaşı Feyza Civelek Polis Alkol Oyuncu Dizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500