Genç Oyuncu Sevgilisinden Dayak Yedi

İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Fırat Altunmeşe, Bebek'te sevgilisinin saldırısına uğradı.

Genç Oyuncu Sevgilisinden Dayak Yedi
Genç Oyuncu Sevgilisinden Dayak Yedi Meltem Yuksel
Bu içerik 851 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İzzet Altınmeşe’nin oyuncu olan oğlu Fırat Altunmeşe sevgilisinin saldırısına uğradı. Genç çift, gece Sarıyer’de bulunan bir mekana gitti. Bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başlayan Fırat Altunmeşe ile sevgilisi, mekan çıkışında da kavga etmeyi sürdürdü.

Giderek hararetlenen tartışma sonucunda, sevgilisi sokak ortasında Altunmeşe’ye saldırdı. Genç kadın tırnaklarıyla genç oyuncunun alnını, yanaklarını ve çenesini çizerek kan içinde bıraktı. Bu sırada gazetecilerin görüntü aldığını fark eden genç kadın, hızlı adımlarla uzaklaştı.

Neye uğradığını şaşıran Altunmeşe ise "Üç yıllık sevgilim, aşık olduğum kadın bana bunu yaptı" dedi. Tartışmanın nedenini açıklamayan ünlü oyuncu, taksiye binerek uzaklaştı.

Fırat Altınmeşe, daha sonra yaptığı açıklamada; “Normalde tartışan kavga eden bir çift değiliz. Biz de o akşam ceviz kabuğunu doldurmayan bir nedenden tartıştık. Ama nasıl oldu anlamadan itişme oldu. Ben onu ittirdim o beni ittirdi. Beraberliğimiz devam ediyor, birbirimizi seviyoruz. Yaşanan olay birbirimize sevgimizi azaltmadı. Ben kameralara alışkın biri değilim. O gerginlik anında yüzüme ışıklar yanınca sorulara tepki gösterdim. Böyle gündemde olmaktan dolayı çok üzgünüm. Kamuoyunu bu şekilde meşgul ettiğimizi için özür dilerim” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Estetik Kurbanı Oldu

İzzet Altınmeşe Fırat Altunmeşe Bebek Oyuncu Dayak Şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500