“Gencecik Taş Gibi Genç Bir Kadınım"

Bodrum’da tatil yapan dizi oyuncusu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, vücudunda selülit olmadığını söyleyip hakkında çıkan haberlere isyan etti. Yeşilmen, "Bütün Türkiye benim selülitlerimi konuştu. Kocam kızmazsa basının karşısına bikinimle çıkıp selülitlerim olmadığını gösteririm" dedi.

“Gencecik Taş Gibi Genç Bir Kadınım
“Gencecik Taş Gibi Genç Bir Kadınım Meltem Yuksel
Bu içerik 1047 kez okundu.

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen Bodrum Çarşısı'nda sanatçı Serpil Benay’a ait kafede kahvaltı yaparken görüntülendi. 'Fıstık çıkı çıkı' adlı şarkısının dünyada popüler olduğunu, Instagram sayfasının 50 milyon takipçisi olduğunu söyleyen Yeşilmen selülit haberlerine açıklık getirdi.

2 yeni sinema film teklifi oldu ifade eden Yeşilmen, "2 film, 1 televizyon programı var. Televizyon programı sabah magazini gibi olacak. Ben sürekli görüşüyorum projeler için ama artık kanallar fazla para vermiyor, farklı anlaşmalar yapılıyor. Benim de çocuklarımı bırakacağıma değmesi gerekiyor. Yaz boyu Bodrum’da dinleneceğim ve daha sonra çalışmaya başlayacağım" diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı’da görüntülenen Yeliz Yeşilmen basında çıkan selülit haberlerine isyan etti:

"Bütün Türkiye benim selülitimi konuştu. Asla bana ait olmayan bir durum. Bikini ile çıkacağım basın karşısına, eşim Ali bana kızar. Yoksa bütün basını çağırır bikini ile çıkardık karşınıza. O fotoğraf nasıl öyle oldu anlamadım. Hayranlarım bana yazmış, senin kafanı başka birine montaj etmişler diye. Ben geçen seneye göre kilo verdim.

Sezona böyle başlamak biraz hayal kırıklığı oldu. Diz kapağıma kadar selülitli çıkmışım. İllaki vücudunda selülit vardır ufak tefek ama öyle canavar gibi değil. Ayrıca vücuda neden takılıyorlar olsa da ne olur ki. Alaçatı'da ummayacağım bir anda çocuğumla ilgilenirken çekmişler. Ama böyle habersizce, 2 çocuk annesi ile neden uğraşıyorlar. Birde Photoshop diyerek sosyal medyadan fotoğraflarımı alıyorlar.

Bir insanın siyah dar bir tayt ya da elbise giymesiyle, videosunun yanlış bir ışıkta çekilmesiyle arasında tabii ki fark olur. Hadi bakalım baba yiğitler çıksın öyle olmak için 30 kilo falan olmak lazım. Videoda normal çıkan herkes zafiyet geçiriyor, Afrikalı gibiler. Ekranda ince çıkan arkadaşlar 34 beden olan arkadaşlardır. Ben 38 bedenim, 44 beden değilim. 16 yaşındayken de 38 bedendim. Tabii ki çocuk doğurdum, kaslı bir vücudum olmayabilir.

Beni gösterdikleri şekilde de rezil bir durumda değilim. Ekranlarda gördüğünüz o güzel kadınlar 34 bedendir ve kemik yığınıdır. Ben kemik torbası değilim. Ben Beyonce, Jennifer Lopez tarzı bir kadınım. Balıketli bir kadınım ama balina değilim. Beni balina gibi göstermeyin. Gencecik, taş gibi genç bir kadınım" ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyük Aşk Bitti

Yeliz Yeşilmen Selülit Dizi Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500