Gerçek Barbaros Bambaşka Biriymiş

Türkiye'ye hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Barbaros Şansal hakkında yazı yazan Fazıl Say, dikkatleri üzerine çekti.

Gerçek Barbaros Bambaşka Biriymiş
Gerçek Barbaros Bambaşka Biriymiş Nilay Işık
Bu içerik 1967 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yılbaşı gecesi çektiği video'da Türkiye'ye hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında yazı yazan Piyanist Fazıl Say, dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Say, yazacaklarından dolayı kendisine çok kızılacağını ve hakaretler alabileceğini belirterek kimsenin kalbini kırmak istemediğinden emin olunmasını istediğini söyledi.

Paylaştığı fotoğraftaki Nazım Hikmet Kosou'nu oluşturan kadınlarda görülen elbisenin Şansal tarafından tasarlandığını ve bu korodaki 34 kadın için tasarladığı elbiseler karşısında herhangi bir ücret almayan Şansal'ın, her konserde yanında iğne iplikle kulise gelerek 34 elbisede detayları hallettiğini açıkladı. Modanın, eskinin yerine yeniyi aramak ve hatta bazen yapılan iş aracılığıyla rahatsızlık vermek olduğunu belirten ünlü piyanist, modacının normal biri olamayacağını çünkü normal birinin yeniyi yaratmasının mümkün olmadığını dile getirdi.

Barbaros Şansal'ın video'sunu izlediğini ve video'da provoke edici noktaların var olduğu görüşüne katıldığını ifade eden Say, aynı Şansal'ın Gazze için ilk yürüyenlerden biri olduğunu ve Silivri'de FETÖ'nün tutuklattığı gazetecileri ilk ziyaret eden ve orada bir arbedede gözünden yaralanan kişi olduğunu da hatırlattı.

Ünlü modacının, provokatif cümleler kurmasına sebebiyet veren terör cehennemi, çocuk istismarları, öldürülen ve tecavüze uğrayan kadınlar gibi konulara yönelik tepkisini ortaya koyduğunu belirten piyanist, tepkisini usturuplu bir şekilde dile getirmesini temenni ettiğini söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Afrodit Kaplan Saldırısına Uğruyordu
 
fazıl say fazıl say barbaros şansal barbaros şansal reina reina reina saldırı barbaros şansal barbaros şansal yılbaşı barbaros şansal video barbaros şansal hakaret barbaros şansal türk barbaros şansal kıbrıs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500