Gerçek Hayatta da Rolünden Kurtulamıyor

Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş'ın düğününe katılım gösteren Metin Uca, Gonca Vuslateri ile paylaşım yaptı.

Gerçek Hayatta da Rolünden Kurtulamıyor
Gerçek Hayatta da Rolünden Kurtulamıyor Nilay Işık
Bu içerik 2451 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş'ın düğün törenine katılım gösteren sunucu Metin Uca, oyuncu arkadaşı Gonca Vuslateri ile fotoğraf paylaşımı yaptı.

Vuslateri ile birlikte çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Uca, düğünlerin en güzel yanının hayatın yoğun koşturmasında uzak kalınan arkadaşları bir anda insanın karşısına çıkarması olduğunu söyledi.

Işın Karaca'nın şahane düğününde pek çok dost isimle bir araya geldiğini belirten ünlü sunucu, onlardan birinin de Gonca Vuslateri olduğunu söyledi. 'Güzel ve deli oyuncu dostum' olarak nitelendirdiği Vuslateri ile yollarının buluştuğunu ifade eden Uca, 'Anne' dizisine değinmeyi de ihmal etmedi.

Vuslateri'nin rol aldığı ve reyting rekorları kıran 'Anne' dizisini izleyen orta yaşlı davetli hanımların düğün boyunca 'çocuğu iade etmesi' yönünde tavsiyelerde bulunduklarını açıklayan sunucu, dizi senaryosuyla ilgili ilginç özleştirme ve eleştiriler arasında kaldıklarını dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Akkaya'dan Akıl Almaz Sözler
 
gonca vuslateri gonca vuslateri eşi gonca vuslateri kocası metin uca metin uca gonca vuslateri anne anne dizisi gonca vuslateri anne ışın karaca ışın karaca düğün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500