'Gişede Çakıldı’ Haberlerine Ateş Püskürdü

Başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı 'Eğreti Gelin Ladik' filmi 13 Nisan'da vizyona girdi. Film hakkında gişede çakıldı şeklinde gelen yorumlara çok sinirlenen Yeşim Salkım, sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

'Gişede Çakıldı’ Haberlerine Ateş Püskürdü
'Gişede Çakıldı’ Haberlerine Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 977 kez okundu.

Başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı 'Eğreti Gelin Ladik' filmi 13 Nisan'da vizyona girdi. 34 salonda gösterime giren filmi ilk 3 günde sadece 796 kişi izledi, 10.745 TL'lik hasılat yaptı.

Çok az kişi tarafından izlenen filme 'Eğreti Gelin Ladik gişede çakıldı' yorumları yapılınca film başrol oyuncularından birisi olan şarkıcı, 'Biz festival filmi çektik' diyerek sosyal medya hesabından yayınladığı videoda ateş püskürdü.

Salkım; “Varsın gişede çakılsın ahlakta dimdik ayaktayız çok şükür. Sinema sanatı bilmeyen hadsizlere cevaben bu; siz kim film eleştirmeni olmak kim, gitseniz ne yazar? Sizin gibilerin bu konuda bilgisi uyduruk aşk dizilerinden öteye gitmeyeceğinden yormayın o fındık kıvamında beyninizi, yazık zaten işlevi yok haydi” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Oğuzhan’a Öpücük Tacizi

Yeşim Salkım Ladik Gelin Gişe Sinema Film Instagram Hakan Eren Ali Ekberol Sevinç Meşe İlkay Kayku Şükran Kozalı Eğreti Gelin Ladik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500