Gitti Ama Gönlü Arkada Kaldı

Yeni sezonu itibariyle 'O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden ayrılan Ebru Gündeş, eski programına sosyal medya hesabı üzerinden destek verdi.

Gitti Ama Gönlü Arkada Kaldı
Gitti Ama Gönlü Arkada Kaldı Nilay Işık
Bu içerik 1473 kez okundu.

Yeni sezonu itibariyle 'O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden ayrılan ve koltuğunu Sibel Can'a bırakan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla eski programına destek verdi.

ABD'de tutuklu olarak bulunmakta olan eşi Reza Zarrab ile geçtiğimiz hafta boşanma sürecine girdiği öğrenilen Gündeş, hakkında ortaya atılan iddialar karşısında sessizliğini bu şekilde bozdu.

Eski iş arkadaşlarına destek olmak isteyen ünlü şarkıcı, 'O Ses Türkiye'nin yeni sezon tanıtımını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Paylaşımının altına 'Eminim çok güzel bir sezon olacak, hayırlı uğurlu olsun' açıklamasını da eklemeyi ihmal etmeyen Ebru Gündeş, paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

ebru gündeş o ses o ses ebru o ses türkiye ebru o ses türkiye ebru gündeş ebru gündeş boşanıyor ebru gündeş eşi ebru gündeş reza zarrab ebru gündeş instagram sibel can
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500