Gökhan Tepe Vokalistiyle Evlendi

Pop müziğin sevilen isimlerin Gökhan Tepe vokalisti Aylin Özer’le dünya evine girdi.

Gökhan Tepe Vokalistiyle Evlendi
Gökhan Tepe Vokalistiyle Evlendi Meltem Yuksel
Bu içerik 3362 kez okundu.

Pop müziğin başarılı ve mütevazı isimlerin Gökhan Tepe iki yıldır birlikte olduğu vokalisti Aylin Özer’le muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Dün akşam Gümüşsuyu CVK Bosphorus Hotel’de gerçekleşen düğüne genç çiftin müzisyen dostlarının yanı sıra Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’da katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kıydığı nikahta ünlü sanatçının nikah şahitliğini Hakkı Yalçın, Özer’in ise İlhan Ofluoğlu yaptı.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Tepe, düğünde Süleyman Saba’yı da unutmayarak çiçeklerle donatılmış bir fotoğrafı da düğünde yerini aldı.

Funda Arar, Ayla Çelik, Ceyhun Yılmaz, Alişan, Erdem Kınay, Serkan Kaya, gibi ünlü isimler çifti yalnız bırakmadı. Bu özel gecede Tarık Sezer Orkestrası da repertuvarıyla davetlileri coşturdu. Gökhan Tepe ve Aylin Özer çifti “Senden Daha Güzel” şarkısını sahnede birlikte seslendirirken, Funda Arar “Yediverenim”, Ayla Çelik ise yılın en sevilen şarkısı “Bağdat” ile davetlilere duygusal anlar yaşattı.

“Mutluğumuza ortak olan herkese teşekkür ederiz” diyen Aylin Özer ve Gökhan Tepe çifti düğünün hemen ardından balayına çıktı.

 

 

gökhan tepe gökhan tepe dinle gökhan tepe evlendi gökhan tepe vokalisti aylin özer gökhan tepe kimdir aylin özer kimdir gökhan tepe kiminle evli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500