Gökhan Türkmen’den Farklı Bir Şarkı Geliyor

Ünlü sanatçı Gökhan Türkmen farklı dokuda yepyeni bir şarkıyla hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Gökhan Türkmen’den Farklı Bir Şarkı Geliyor
Gökhan Türkmen’den Farklı Bir Şarkı Geliyor Meltem Yuksel
Bu içerik 2342 kez okundu.

 

Genç kızların sevgilisi Gökhan Türkmen farklı bir dokuda yazdığı 'Vay Halimize' isimli şarkısı ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Hem müziğinde hem de hayatındaki farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı 'Vay Halimize’yi yayımlanıyor. Sözleri başarılı sanatçıya ve müziği Caner Anar’a ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan 'Vay Halimize' şarkısı içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve ünlü sanatçının elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliğini taşıyor.

Bir süredir üzerinden çalıştığı 'Vay Halimize' isimli şarkısını hazırlayan şarkıcı, savaş, şiddet, çevre kirliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından sıkılan insanların duygularına tercüman oluyor.

Yakışıklı sanatçı Vay Halimize isimli yeni şarkısı hakkında düşüncelerini;  "Şarkıda negatif betimler olsa bile amacımız bunun tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek.  Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, ön yargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş, yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı" diyerek ifade ediyor.

Türkmen; "Vay Halimize özel bir proje için yapılmış bir iş değil, genel bir durumu ele alıyor. Biz de bu dünyada yaşıyoruz ve yaşadığımız yeri güzelleştirmek, farkındalık yaratmak için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. İnsanlara, yaşadığımız topluma bunu yaptığımız müzik ile sunabiliyorsak ne mutlu bize. Umarım bir gün insanlar küs kalmamayı, saygı göstermeyi, içten gelen sevginin değerini anlayabilir. Tüm dünyanın buna gerçekten ihtiyacı var" sözlerini ekleyerek şarkının varoluş hikâyesini dile getiriyor.

Gökhan Türkmen'in yeni şarkısı Vay Halimize 15 Temmuz tarihinde GTR Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini alacak.

 

 

gökhan türken gökhan türkmen vay halimize gökhan türkmen dinle gökhan türkmen yeni şarkı vay halimize son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500