Gönlünün Efendisine İlk Tekmeyi O Attı

22 Mart tarihinden beri ABD'de tutuklu olarak bulunmakta olan ünlü iş adamı Reza Zarrab, şarkıcı eşi Ebru Gündeş'in talebi doğrultusunda boşanacaklarını açıkladı.

Gönlünün Efendisine İlk Tekmeyi O Attı
Gönlünün Efendisine İlk Tekmeyi O Attı Nilay Işık
Bu içerik 4239 kez okundu.

17 Aralık rüşvet operasyonu kapsamında yakalanan ve 22 Mart tarihinden beri ABD'de tutuklu olarak bulunmakta olan ünlü iş adamı Reza Zarrab, 6 senedir evli olduğu şarkıcı eşi Ebru Gündeş'in kendisine yönelik baskısı neticesinde boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

Bir magazin programına altına imzasını attığı yazılı basın açıklaması gönderen Zarrab, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

13.09.2016 itibariyle şarkıcı eşi Gündeş'in, avukatı aracılığı ile tarafına boşanmak istediğini ilettiğini ve akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığıyla üzerinde baskı uyguladığını açıklayan iş adamı, bu açıklamalarıyla herkesi şoka uğrattı.

Son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesinin tarafına gönderildiğini belirten Reza Zarrab, içerisinde bulunduğunu ifade ettiği sıkıntılı sürece rağmen eşinin boşanma kararını saygıyla karşıladığını kamuoyuna bildirdiğini dile getirdi.

ebru gündeş gönlümün efendisi reza zarrab reza zarrab tutuklandı reza zarrab rüşvet ebru gündeş ebru gündeş eşi ebru gündeş kocası ebru gündeş reza zarrab ebru gündeş boşanıyor ebru gündeş çocuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500