Gönüllüler İlk Kurbanlarını Seçti

Ekranların sevilen yarışması 'Survivor 2017'de oynanan dokunulmazlık oyununun ardından bu haftaki eleme adaylarından biri belli oldu.

Gönüllüler İlk Kurbanlarını Seçti
Gönüllüler İlk Kurbanlarını Seçti Nilay Işık
Bu içerik 1187 kez okundu.

Merakla beklenen dokunulmazlık oyununun ardından 'Survivor 2017'de bu hafta elenmesi muhtemel adaylardan biri belli oldu.

Önceki akşam kıran kırana gerçekleşen bir mücadele sonucunda neticeye bağlanan dokunulmazlık oyununun kazanan tarafı Ünlüler oldu. Bu gece gerçekleşecek olan eleme potasından uzak durma hakkı elde ederek Best of Turuna kalan Ünlüler, bu gelişmeleri büyük bir sevinçle karşıladı.

Dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için eleme potasına iki isim çıkarmak zorunda kalan Gönüllüler takımı ise ada konseyinde ilk ismi belirledi. Geçtiğimiz hafta da adı eleme potasında yer alan Denisa, bu haftanın da kurbanı oldu. Adada kulis yaptığı gerekçesi ile arkadaşları tarafından suçlanan ve sürekli olarak tepki çeken Denisa, takım arkadaşlarına sitem ederek sürekli olarak eleme potasına gönderilmekten duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Okuduğunu Anlayan 'Evet' Demet
 
Survivor Survivor 2017 Survivor Ünlüler Survivor Gönüllüler Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 Survivor Erdi Survivor Fulya Survivor Eser Survivor Denisa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500