Görgüsüzlük Çıtasını Göklere Çıkarttı

Harcamaları ile yaptığı alışverişleri büyük bir övgüyle anlatmaktan usanmayan ve bu nedenle sosyal medya kullanıcıları tarafından görgüsüzlükle suçlanan Demet Akalın, çıtayı giderek yükseğe taşıdığını kanıtlar nitelikte bir paylaşımda bulundu.

Görgüsüzlük Çıtasını Göklere Çıkarttı
Görgüsüzlük Çıtasını Göklere Çıkarttı Nilay Işık
Bu içerik 2838 kez okundu.

Uçuk miktarlar harcayarak yaptığı alışverişleri bulduğu her fırsatta dile getiren ve bu tür tavırları nedeniyle sosyal medya üzerindeki takipçileri tarafından görgüsüzlükle suçlanan popçu Demet Akalın, bu iddiayı kanıtlar nitelikte bir başka paylaşımda daha bulundu.

4 senedir evli olduğu eşi Okan Kurt'un kalkan balığı yerken çektiği bir fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, bu paylaşımıyla büyük yankı uyandırdı.

'Yeni sezonun ilk kalkanı hadi bismilllah' açıklamasıyla paylaştığı kocaman kalkan fotoğrafıyla dikkatleri üzerine toplayan Demet Akalın, yoğun eleştirilere maruz kaldı.

demet akalın demet akalın eşi demet akalın kocası demet akalın okan kurt okan kurt demet akalın kızı demet akalın kızı hira hira kurt demet akalın instagram demet akalın harcama demet akalın servet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500