Gözü Ondan Başkasını Görmüyor

Cem Adrian, yeni klibinde rol alan Didem Soydan'ı övgülere boğdu.

Gözü Ondan Başkasını Görmüyor
Gözü Ondan Başkasını Görmüyor Nilay Işık
Bu içerik 8024 kez okundu.

14 Şubat Sevgililer Günü şerefine yeni bir klip çeken Cem Adrian, klibinde rol alan Didem Soydan'ı övgülere boğdu.

'Seni Seviyorum' isimli şarkısı için çekilen klipte rol alan Soydan ile bir hayli yakınlaşan Adrian, dünyaca ünlü modeli övgülere boğdu. Birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan başarılı şarkıcı, arkadaşına yönelik önemli değerlendirmelerde bulundu.

Kendine özgü ve standart dışı insanlar ile bir yoldan gitmek yerine kendi yolunu çizmek isteyen insanlar için Türkiye'nin zor bir yer olduğunu belirten Adrian, çoğu kimsenin buna cesaret dahi edemediğini söyledi. Ülkede çok şeyin birbirine benzediğini ifade eden ünlü şarkıcı, yaptığı mesleğin bilinen yollarının ve sınırlarının dışında, kendi olarak var olan kendisinin bildiği tek kadının Didem Soydan olduğunu açıkladı. Cesaretin önemine dikkat çeken sanatçı, ünlü mankeni övgülere boğduğu paylaşımıyla kısa sürede 30 bine yakın beğeni elde etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ergen Popçudan İnanılmaz Hakaretler
 
Didem Soydan Didem Soydan Sevgilisi Didem Soydan Instagram Didem Soydan Boy Didem Soydan Mağaza Cem Adrian Cem Adrian Şarkıları Cem Adrian Seni Seviyorum Cem Adrian Instagram Cem Adrian Didem Soydan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500