Gözün Doysun Asena!

Eski eşi Caner Erkin'in yeni evliliğini bir türlü hazmedemeyen Asena Atalay, ünlü futbolcuya yeni bir dava açtı.

Gözün Doysun Asena!
Gözün Doysun Asena! Nilay Işık
Bu içerik 5276 kez okundu.

Eski eşi Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile gerçekleştirdiği evliliği bir türlü hazmedemeyen Asena Atalay, ünlü futbolcuya yeni bir dava açtı.

Geçtiğimiz senenin ocak ayında anlaşarak boşanmalarına ve oğulları Çınar'ın velayetini almasına rağmen bir türlü rahat edemeyen Atalay, yeniden atağa geçti. Ünlü futbolcu hakkında nafaka ödemediği gerekçesini öne sürerek 120 bin ve 461 bin liralı iki ayrı icra takibi başlatan genç kadın, bu sefer sınırı iyice zorladı.

Erkin'in menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını isteyen Atalay, ünlü futbolcunun kötü niyetli davranarak üzerine kayıtlı tüm mal varlığını kendisinden gizlediğini öne sürdü. Erkin'e ihtiyati tedbir konulmasının talep edildiği listede ünlü futbolcunun Şişli'de bulunan iki adet, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde bulunan bir adet ve Gömeç İlçesi'nde bulunan altı adet gayrimenkulü ile 2015 model Porsche'si, 2014 model iki adet Mercedes'i, 2015 model Bombardier'i, Mercedes'i ve Land Rover cipine dikkat çekildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İhaneti Bir Paylaşımla Affettirdi
 
Asena Erkin Asena Atalay Asena Atalay İcra Caner Erkin Caner Erkin Asena Caner Erkin Şükran Ovalı Caner Erkin İcra Caner Erkin Oğlu Caner Erkin Evlendi Caner Erkin Eski Eşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500