Gribi Domuz Gribine Dönüştü

'Paramparça' isimli dizinin başrolünü canlandıran Erkan Petekkaya'nın domuz gribine yakalandığı öğrenildi.

Gribi Domuz Gribine Dönüştü
Gribi Domuz Gribine Dönüştü Nilay Işık
Bu içerik 1699 kez okundu.

'Paramparça' isimli dizinin başrolüne hayat veren ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın, hastalığını ciddiye almadığı için domuz gribine yakalandığı öğrenildi.

Ciğerlerinden rahatsızlanarak hastaneye giden Petekkaya, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Doktor kontrolüne gittiğini açıklayan ünlü oyuncu, ciddiye almadığı hastalığının domuz gribine evrildiğini ifade etti. Set ortamında çok üşüttüğünü, hastalık sürecini ayakta geçirmeye çalıştığını fakat gribin ciğerlerine indiğini belirten aktör, tedavi sonrası sağlığının yerine geldiğini söyledi.

Final yapacağı bilinen dizisi 'Paramparça'daki karakterlerin senaryo gereği art arda ölmesi hakkında yorum yapan Petekkaya, sona yaklaştıkları için senaristlerin böyle bir yol tercih ettiğini dile getirdi. Mahkemelik olduğu Nurgül Yeşilçay'ın rol aldığı 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisini izleyip izlemediği sorusuna da cevap veren ünlü oyuncu, öyle bir şey yapmadığını açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

80 Milyon İçinde Bir Tane Star Yok
 
Erkan Petekkaya Erkan Petekkaya Hasta Erkan Petekkaya Grip Erkan Petekkaya Domuz Gribi Grip Domuz Gribi Paramparça Erkan Petekkaya Paramparça Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500