Gül Gibi Kadını Aldattı mı Yoksa?

Hollywood'un en beğenilen çifti olarak kabul edilen ve aldıkları boşanma kararıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Angelina Jolie ile Brad Pitt ikilisinin bu kararı almalarında bir başka kadının etkili olduğu iddia edildi.

Gül Gibi Kadını Aldattı mı Yoksa?
Gül Gibi Kadını Aldattı mı Yoksa? Nilay Işık
Bu içerik 1152 kez okundu.

Boşanma kararı alarak herkesi hayal kırıklığına uğratan Angelina Jolie ile Brad Pitt ikilisinin bu karara varmalarında Fransız aktris Marion Cotillard'ın asıl etken olduğu iddia edildi.

Eşi Pitt'e açtığı boşanma davası için öfke kontrolünü sağlayamama ve alkol ile uyuşturucu kullanımı gibi gerekçeler öne süren Jolie'nin asıl sebebinin başka bir kadın olduğu iddiası öne sürüldü.

'Allied' isimli filmde 40 yaşındaki ünlü Fransız aktris Marion Cotillard'la başrolleri paylaşan Brad Pİtt'in eşini aldattığı ve boşanma kararında Cotillard'ın temel sebep olduğu iddia edildi.

Film çekimleri esnasında Brad Pitt'le yakınlaştığı öne sürülen Marion Cotillard'ın ise bu söylenti nedeniyle çok üzgün olduğu belirtildi.

angelina jolie angelina jolie brad pitt brad pitt angelina jolie eşi angelina jolie kocası angelina jolie boşanıyor angelina jolie neden boşanıyor angelina jolie brad pitt boşanıyor marion cotillard brad pitt marion
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500