Gülben Attı, Ece Kaptı

Sosyal medya hesabı üzerinden Erhan Çelik'e yönelik aşk paylaşımında bulunduğu iddia edilen Ece Erken, iddialara sert bir şekilde yanıt verdi.

Gülben Attı, Ece Kaptı
Gülben Attı, Ece Kaptı Nilay Işık
Bu içerik 2592 kez okundu.

Instagram hesabı üzerinden yaptığı aşk paylaşımını Erhan Çelik'e ithaf ettiği öne sürülen Ece Erken, iddialara sert bir şekilde yanıt verdi.

Geçen sene eşi Serkan Uçar'dan olaylı bir şekilde boşandıktan sonra aşk defterini kapattığı bilinen Erken'in son paylaşımı olay yarattı. 'Öyle güzel gülüyor ki, başkası görüp âşık olacak diye ödüm kopuyor' cümlelerini Gülben Ergen ile olan evliliğini sonlandıran Erhan Çelik'e yönelik paylaştığı öne sürülen ünlü sunucu, başka bir paylaşımla durumu açıklama gereği duydu.

Oğlu Eymen'in fotoğrafını paylaşarak oğluna yazdığı sözü saçma sapan yerlere yoranlara sert bir üslupla kızan Erken, 'Pes, ayıp; utanın!' ifadelerini kullandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Evlilik Yıl Dönümünde Acı İtiraf
 
gülben ergen ece erken ece erken erhan çelik gülben ergen eşi gülben ergen kocası gülben ergen boşanıyor gülben ergen boşandı gülben ergen evlendi gülben ergen düğün gülben ergen erhan çelik erhan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500