Gülben Ergen’den Yeşim Salkım'a Tehdit Davası

Gülben Ergen, kendisini ve çocuklarını ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle Yeşim Salkım hakkında suç duyurusunda bulundu. Ergen, Salkım’ın ‘O kadını bitireceğim’ mesajını delil gösterdi.

Gülben Ergen’den Yeşim Salkım'a Tehdit Davası
Gülben Ergen’den Yeşim Salkım'a Tehdit Davası Meltem Yuksel
Bu içerik 679 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Gülben Ergen, kendisine tehdit, şantaj ve hakaret dolu sözler söyleyen Yeşim Salkım'ı savcılığa ihbar etti.

Aralık ayı içinde düzenlenen bir ödül töreni kapsamında Ergen, 38 okul açıp binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağladığı için ödüle layık görülmüştü. Fakat sonrasında Salkım, Ergen aleyhinde televizyon kanallarında ve sosyal medya üzerinden açıklama yaparak onu eleştiri dolu söylemlerde bulundu.

Salkım’ın ödül törenini düzenleyen Sinan Güzel'e şu mesajı attığı iddia edildi; "Ben Hakan Uzan'ın eski karısıyım, bu işlerin nasıl gittiğini iyi bilirim. O ödül benim hakkımdı. O ahlaksız kadını davet edip ödül vereceğinize benim hakkımı yediniz. Bu iş artık kan davasına dönüştü. Beni davet bile etmediniz. Gülben Ergen'i bitireceğim. Benim o kadını yok etmeme engel olamayacaksınız."

Güzel, şarkıcıdan gelen mesajları Ergen'e göndererek dikkatli olması konusunda uyarda bulundu.  Gülben Ergen ise İstanbul Adliyesi'ne giderek "Yeşim Salkım, bana ait olduğu iddia edilen görüntüleri herkese göstererek itibarımı zedeliyor. Kariyerime, saygınlığıma ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Salkım'dan şikayetçiyim" diye suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Salkım hakkında soruşturma başlatıldı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İşte Oğulcan’ın Yeni Aşkı

 

 

Gülben Ergen Yeşim Salkım Hakan Uzan Ödül Çocuk Tehdit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500