Gülben Ergen’in Skandal Yazışmaları Ortaya Çıktı

Yeşim Salkım’ın “Eşim Hakan Uzan’la Gülben otelde uygunsuz bir şekildeyken rehin alındılar” iddiası, Gülben Ergen’in cep telefonundan çıkan yazışmalar ile ispatlandı.

Gülben Ergen’in Skandal Yazışmaları Ortaya Çıktı
Gülben Ergen’in Skandal Yazışmaları Ortaya Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 3454 kez okundu.

Tolga Duğles ile birlikte aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen cephesinde yıllar önce ortaya atılan skandal iddianın ispatı gözler önüne serildi.

Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yer alan habere göre, Yeşim Salkım’ın 27 Eylül 2017 tarihinde Beyaz TV’de dile getirdiği “Gülben, Swiss baskını sırasında o dönemki eşim Hakan Uzan’la otelde uygunsuz biçimdeyken rehin alındı” şeklinde yenilediği iddiası Uçankuş ve Günaydın gazetelerinde ispatlandı.

Ünlü şarkıcı kısa bir süre önce cep telefonuna tehdit mesajları geldiğini öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. İşte ne olduysa ondan sonra oldu ve Ergen’in telefonunda; Yeşim Salkım'ın bahsettiği Swiss baskını esnasında çekilen otel görüntüleriyle ilgili bir emniyet mensubuyla yaptığı gizli yazışmalar ortaya çıktı.

Ergen’in mesajlaştığı emniyet görevlisi, Hakan Uzan'la ilgili bir dosya hazırlandığını ve kendisinin de otel odasında onunla yatakta yakalandığı için bu dosyaya dahil edildiğini belirtiyor. “Allah’ım kabus” şeklinde tepki veren sanatçı hatırlayacağınız gibi daha önce ortaya atılan bu iddiaları yalanmıştı.

Salkım, telefonla bağlandığı bir televizyon programında, “Evde annemle otururken televizyonu açtım. Swiss baskını olduğunu ve otelde bazı kişilerin rehin alındığını öğrendim. O sıra telefonum çaldı. Bir belediye başkanı ‘Eşiniz ve kadın sanatçı yataktayken rehin alındı’ dedi. O sanatçı Gülben Ergen’di” ifadelerini kullanmıştı.

WhatsApp yazışmalarında emniyet yetkilisinin “O adamla evli olduğun için…” diye bahsettiği kişi ise Erhan Çelik’ten başkası değildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Nusret’in Yaptığı Pornografi’

Hakan Uzan Yeşim Salkım Gülben Ergen Erhan Çelik Swiss Otel Tolga Duğles Sabah Gazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500