Gülben Galaya Üç Yakışıklıyla Katıldı

Ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün bir süredir merakla beklenen filmi 'Vezir Parmağı'nın galası gerçekleşti.

Gülben Galaya Üç Yakışıklıyla Katıldı
Gülben Galaya Üç Yakışıklıyla Katıldı Nilay Işık
Bu içerik 3491 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün hem yönetip hem de oynadığı ve PKK propagandası yaptığı yönünde yoğun eleştiriler aldığı filmi 'Vezir Parmağı'nın galası nihayet gerçekleşti.

Geçtiğimiz akşam İstinyepark'ta gerçekleşen galada adeta ünlüler şöleni yaşandı. Oyuncuların galaya sığamadığını belirten Kırmızıgül, izleyicilerin de sinemalara sığamaması temennisinde bulundu.

Galaya eşi Ece Binay ile katılım gösteren ve gösterim öncesinde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan ünlü yönetmen, 'Vezir Parmağı' filminin aslında 'Yedi Kocalı Hürmüz' , 'Tosun Paşa' ve 'Hababam Sınıfı' gibi pek çok unutulmaz filmi andığını söyledi. İkinci filmin hikayesinin de hazır olduğunu ifade den Kırmızıgül, birinci filmin başarıya ulaşması durumunda ikinci filmi de çekeceklerini açıkladı.

Sarp Levendoğlu'nun evliliğinin bitmesine neden olduğu iddialarıyla magazin gündemini bir hayli meşgul eden ve geceye annesi ile teyzesini yanına alarak gelen Derya Şensoy, transparan kıyafeti sayesinde geceye damgasını vurdu.

Galaya üç oğlu ile birlikte katılarak oldukça ilgi gören Gülben Ergen ise oğullarıyla birlikte ilk defa böyle bir etkinliğe katıldıkları için çok heyecanlı olduklarını ve bu rol teklifini kabul ettiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İstanbullu Aslı Enver Bursa'ya Gelin Giderse
 
Vezir Parmağı Vezir Parmağı Filmi Vezir Parmağı Gala Vezir Parmağı Oyuncuları Vezir Parmağı Yönetmen Mahsun Kırmızıgül Yasemin Yalçın Gülben Ergen Derya Şensoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500