Gülben Hakkında Konuşan Yandı

Gülben Ergen, Seren Serengil'den sonra yapımcı Erol Köse'ye de koruma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapis cezası aldırdı.

Gülben Hakkında Konuşan Yandı
Gülben Hakkında Konuşan Yandı Meltem Yuksel
Bu içerik 675 kez okundu.

Geçtiğimiz Ekim ayında Erol Köse'nin bir televizyon programında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 3 ay koruma kararı aldırtan Gülben Ergen, Köse'nin programda ve sosyal medya hesaplarında, hakaretlerini devam ettirdiğini belirtti.

Görülen duruşmada, Ergen'i avukatı Afra Çelik, Erol Köse'yi de avukatı İsmail Filiz temsil etti. Köse'nin avukatı, hakaret içerdiği iddia edilen ve dosyaya sunulan yayınların tarihlerinin belli olmadığını, eski tarihli yayınlar olduğunu ve soyut iddialarla zorlama hapsi verilmesinin istendiğini ileri sürerek iddiaları kabul etmediklerini belirtti.

Şarkıcıya karşı linç kampanyası yürütüldüğünü belirten avukat, yayın tarihlerinin internetten tespit edilmesinin mümkün olduğunu ve tarihinin koruma kararından sonra olduğunu Erol Köse'nin sosyal medya hesabından sürekli yaptığı paylaşımların cezai boyuta ulaştığında, bu paylaşımları kendisinin yapmadığını söylediğini dile getirdi.

Mahkemeye şarkıcının şikayetini haklı bularak, Köse’nin 3 gün zorlama hapsine hükmetti. Karar kesinleşirse Köse 3 gün cezaevinde kalacak.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hande’nin Coachella Coşkusu

Erol Köse Gülben Ergen Seren Serengil Hapis Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500