Gülşen Nefes Kesti

Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Gülşen, sahnede giydiği iki kıyafetle adeta yürekleri hoplattı. Fit vücuduyla dikkat çeken şarkıcı, adeta gövde gösterisi yaptı.

Gülşen Nefes Kesti
Gülşen Nefes Kesti Meltem Yuksel
Bu içerik 1132 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Gülşen, hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. İki bölümden oluşan konserinde, Hakan Yıldırım imzalı iki kıyafet giyen Gülşen, stili ve fit vücuduyla dikkat çekti.

İlk bölümde yüksek bel, beyaz bir etek ve üzerine beyaz bikini üstü giyen Gülşen, Instagram sayfasından konser fotoğraflarını paylaşarak şu notu yazdı:

Dün akşam biz.

Öncelikle hayal kurmaktan korkmayan ve sonra da bunları bir bir gerçeğe dönüştüren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum huzurunuzda. İçtenliği, samimiyeti, sevgiyi, inancı ve bununla birlikte profesyonelliğini yüksek dozda hissettiren ve hayatımda olduğu için şükrettiğim Mahizer Aytaş’a, Hakan Yıldırım’a, Haluk Sentürk’e ve Ozan Çolakoğlu’na sonsuuuz teşekkür ederim.

Dün gece o çılgın kalabalıkla bana bir kez daha karşılıklı duygularımızın sonsuzluğunu hissettiren dinleyicilerime, hem görüntüleriyle hem profesyonellikleriyle Hollywood sahnesi hayalimizi müziğimize yansıtan tüm müzisyen arkadaşlarıma, ışıktan (Gürkan)sese (Eren-Özgür) sahnenin en arkasından en önüne emeğini katan tüm arkadaşlarıma her şart her koşulda yanımda olan Şükran’a, provalarda beni yalnız bırakmayan Azur Benan’a ve ayrıca çok müzisyenli akustik konserlerimizin düzenlemelerinde de bilgisini ve heyecanını bizimle paylaşan canım @ozancolakoglu na bir kez daha sonsuz teşekkürlerimle...

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sabaha Kadar Eğlence

 

 

 

Gülşen Konser Sosyal Medya Anne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500