Günel Reza’dan Ucuz Kurtulmuş

Oyuncu Berna Laçin, Amerika'da yargılanması devam eden Reza Zarrab'la ilgili unutulmaya yüz tutmuş bir detay paylaştı. Laçin bir dönem Zarrab’ın sevgilisi olan Günel’in ucuz kurtulduğunu söyledi.

Günel Reza’dan Ucuz Kurtulmuş
Günel Reza’dan Ucuz Kurtulmuş Meltem Yuksel
Bu içerik 1994 kez okundu.

Şarkıcı Ebru Gündeş’in kocası Reza Zarrab’tan boşanmak için harekete geçtiği haberleri basında geniş yer alırken, oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

Reza Zarrab’ın henüz Türkiye’de bulunduğu ilk yıllara geri dönen Laçin, Zarrab’ın şarkıcı Günel’le olan ilişkisini hatırlattı ve günümüzde yaşanan olaylara göndermede bulunarak; “Aklıma geldi,10 sene evvel Rıza Bey şarkıcı Günel ile sevgiliydi. Günel terkedilmiş bir de üstüne 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Her şerde bir hayır var dedikleri böyle bir şey herhalde. Meğer ucuz kurtarmış kız” dedi.

Azeri güzeli Günel ve Reza Zarrab yaklaşık 8 yıl süren birlikteliklerini sürpriz şekilde sonlandırmış ve İranlı iş adamı Ebru Gündeş’le aşk yaşamaya başlamıştı. Günel bu ayrılık henüz tazeyken katıldığı programlarda Zarrab’ın kendisini sevdiğini söylese de Gündeş’in bir yıl sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Yıl 2012 Gözler Lens Saçlarda Boya Yok”

Günel Ebru Gündeş Reza Zarrab Berna Laçin Rıza Sarraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500