Güzel Sevdiler, Güzel Boşanıyorlar

Aldıkları boşanma kararı ile magazin dünyasını şoka uğratan Angelina Jolie ile Brad Pitt ikilisi, davanın detaylarını gizli tutma kararı aldı.

Güzel Sevdiler, Güzel Boşanıyorlar
Güzel Sevdiler, Güzel Boşanıyorlar Nilay Işık
Bu içerik 1311 kez okundu.

Dünyanın en çok beğenilen çiftleri arasında yer alan Angelina Jolie ve Brad Pitt, boşanma davalarının detaylarını gizli tutma kararı aldı.

10 senelik birlikteliğin ardından 2014 senesinde dünya evine giren Jolie ile Pitt ikilisi, çocukların velayeti ve boşanmaya dair diğer problemler konusunda orta yolu buldu.

Tarafların ve avukatların, tüm mahkeme belgelerini gizli tutması ve çocuklar ile ailelerinin gizlilik haklarını gözetmesi talebinde bulunan çift, sorunların hızlı bir şekilde çözülebilmesini sağlamak amacıyla gizlilik anlaşması imzaladılar.

Özel yargıç yardımıyla boşanma davalarının detaylarını gizli tutma kararı aldıklarını belirten ikili, çocuklarının boşanma sürecini atlatabilmesi ve ailenin belirli günlerde bir araya gelmesi konusunda birlikte hareket etme konusunda da mutabık kaldılar.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlüler Fethi Sekin İçin Bir Araya Geldi
 
angelina jolie angelina jolie boşanıyor angelina jolie brad pitt brad pitt angelina jolie eşi angelina jolie kocası brad pitt boşanıyor brad pitt aldattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500