Hadise Ateş Püskürdü

Hadise, eski futbolcu Serhat Akın'ın 'Hadise eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı' sözlerine fena kızdı. Şarkıcı sosyal medya hesabında “Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın” notunun altına oldukça ağır ifadeler kullandı.

Hadise Ateş Püskürdü
Hadise Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1445 kez okundu.

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, internet üzerinden yaptığı canlı yayında soruları yanıtlamış ve Hadise hakkında sorulan bir soruya "Hadise'yi tanıyorum eskiden. Google'a girerseniz Hadise'yle bir röportajımız vardı. Ben Anderlecht'te oynuyordum o zaman. Evli falan değildim, gençtim. Ben yeni popüler oluyordum, Hadise'de yeni yeni duyuluyordu. Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi" demişti.

Akın'ın bu cevabı şarkıcıyı bir hayli kızdırınca Instagram'dan, "Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın" notunu paylaşan Hadise şu ifadeleri kullandı;

“Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?

Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak ya da beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.

Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.

Sevgiler

Hadise”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

 

 

Hadise Serhat Akın Fenerbahçe Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500