Hadise RTÜK’e Meydan Okudu

Geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Hadis, 6 dansçısıyla birlikte sahneye çıkıp yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. RTÜK tarafından yasaklanan klibi hakkında açıklamada bulunan şarkıcı, “İstediğimi yaparım, özgür bir sanatçıyım” dedi.

Hadise RTÜK’e Meydan Okudu
Hadise RTÜK’e Meydan Okudu Meltem Yuksel
Bu içerik 1270 kez okundu.

Geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Hadis,  6 dansçısıyla birlikte sahneye çıkıp yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sahne öncesi soruları cevaplayan şarkıcı, ‘Sıfır Tolerans’ şarkısının klibi müstehcen bulunduğu için RTÜK’ten ceza aldıktan sonra, ‘Farkımız Var’ klibinde montla kamera karşısına geçmesi hatırlatılınca, “Tam istediğim gibi bir klip çektim. Beni hiçbir şey korkutmaz. İstediğimi yaparım, özgür bir sanatçıyım. RTÜK ceza verecekse de verir” diye konuştu.

Cezalar konusunda ayrım yapıldığını ifade eden Hadise,  kadınların ezildiğini, erkek sanatçıların öpüşmeli ve sevişmeli sahnelerinin çok olduğunu belirterek, “Bir kadının dansı, vücudu, saçı, makyajı çok konuşuluyor. Bu konuda kadın-erkek ayrımı yapılıyor. Benim sokakta elimi tutup teşekkür eden kadınlar oldu. Ben de onlara teşekkür ederim. Kadının sesi olmaya devam edeceğim” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Asena Gitti Çağla Geldi

 

Hadise Konser RTÜK Ceza Sıfır Tolerans Bostancı Gösteri Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500