Hadise Sessizliğini Bozdu

Hadise, Nur Yerlitaş’ın kendisinden özür dilemesinden sonra suskunluğunu bozdu. Şarkıcı, “Özür dilemek büyük bir erdemdir. Kendisine çok teşekkür ederim” dedi.

Hadise Sessizliğini Bozdu
Hadise Sessizliğini Bozdu Meltem Yuksel
Bu içerik 765 kez okundu.

Hadise annesinin intihar girişimini canlı yayında anlatan Nur Yerlitaş için ‘benden özür dilesin’ demişti. Yerlitaş, geçtiğimiz günlerde bir magazin programına telefonla bağlandı ve genç şarkıcıdan özür diledi.

Yerlitaş'a ne yanıt vereceği merak konusu olan Hadise, “Özür dilemek büyük bir erdemdir. Kendisine çok teşekkür ederim. Ona da acil şifa diliyorum. En kısa sürede sağlığına kavuşur. Affettim tabii ki. Bu konu özel bir konuydu, bambaşka bir yere taşındı. Sağ olsun diyorum, sağ olsun yani. Bir yerde karşılaşırsam selamlaşırım. Ben öyle bir insan değilim” ifadelerini kullandı.

Ablasıyla yaşadığı sorunlara da değinen şarkıcı; "Altın Kelebek sonrası kardeşimin bir açıklaması olmamış. Klibi Hülya çekti. Tabii ki ona teşekkür edeceğim. Çok saçma olurdu orada teşekkür etmeseydim. Onunla çok güzel kliplere imza attık. O teşekkürü hak ediyordu. Bundan sonra da yan yana olacağız. Profesyonel anlamda bir arada değiliz artık ama kardeş olarak yan yana olacağız.

Bu bir süreç ve bu süreçten Allah’ın izniyle iyi bir şekilde çıkacağız. Zor durumda olmalarına asla izin vermem. Onlar benim ailem. Maddi manevi her zaman arkalarındayım."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şener Şen Yeniden Tiyatro’da

Hadise Nur Yerlitaş Özür İntihar Hadise Açıkgöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500