Hadise'nin Annesi İlk Kez Görüntülendi

Kızlarının arasındaki huzursuzluktan dolayı intihara teşebbüs ettiği iddia edilen Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, sağlığının iyi olduğunu ve ailede her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

Hadise'nin Annesi İlk Kez Görüntülendi
Hadise'nin Annesi İlk Kez Görüntülendi Meltem Yuksel
Bu içerik 919 kez okundu.

Hadise’nin ve kız kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz’le arasındaki sıkıntı, anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün intihara kalkışmasına neden olmuştu. Sonrasında Hadise’nin kız kardeşleri ile maddi tüm bağını koparması ise ailedeki gerginliği hat safhaya çıkarmıştı.

Olaylar sonrası anne Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz, Akmerkez’de görüntülendi. Genç modacının annesinin sağlığının iyi olduğunu gezmeye çıktıklarını söylerken, Belçika’ya dönecek misiniz sorusuna öyle bir şey yok dedi.

Muhabirlerin kardeşleri barıştıracak mısınız? sorusuna ise Hadisenin annesi Gülnihal Açıkgöz, “Küs değiller öyle bir şey yok” ifadelerini kullandı. Kavga iddialarına cevap veren Derya Açıkgöz ise "Biz kardeşiz, her zaman birbirimize destek çıkacağız beraber çalışmasak bile. O benim ablam yapacak bir şey yok. Her konuda birlikteyiz" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Özge’nin Aşkı Çabuk Bitti

Hadise Derya Açıkgöz Hülya Açıkgöz Hadise'nin Annesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500