Hadise'ye Büyük Şok

Hadise’nin Sıfır Tolerans’ isimli şarkısının klibinde oynattığı Fransız model Aurelein Muller’le aşk yaşadığı iddia edilmiş ve ablası da bu ilişkiyi doğrular nitelikte açıklamada bulunmuştu. Fakat Fransız mankenin yurt dışında bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Hadise'ye Büyük Şok
Hadise'ye Büyük Şok Meltem Yuksel
Bu içerik 1421 kez okundu.

Hadise'nin klibinde oynattığı Fransız manken Aurrelien Muller ile adı aşk dedikodularına karışmıştı. Hatta ünlü popçunun ablası da ilişkiyi onaylamıştı. Ancak Muller'in sevgilisinin olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta şarkıcı aile yemeğine klibinde oynattığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı Fransız model Aurelein Muller'i de çağırdı. Mekan çıkışı objektiflerin karşısına tek başına geçen Hadise hedef saptırmak için eski sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgi sorulara cevap vermişti.

Duymayan Kalmasın'da yer alan haber göre; Hadise ve Aurelein Muller'in ilişkisi kafaları karıştırdı. Çünkü Fransız modelin sosyal medya hesabında yer alan fotoğraflar başka bir sevgilisi daha olduğunu ortaya çıkardı.

Muller’in geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle gittiği Bali tatilinden çekildiği fotoğrafları 'aşk, sevgilim, Bali romantizmi' mesajıyla paylaşması dikkat çekti.

Bir süre sonra sevgilisiyle olan paylaşımları silen Fransız modelin bu hareketi 'Hadise ile reklam aşkı mı yaşıyor?' sorularını akıllara getirdi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yılmaz Morgül Ebru Gündeş’e Ateş Püskürdü

 

Hadise Sıfır Tolerans Aurelein Muller Sinan Akçıl Aşk Manken Model Derya Açıkgöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500