Hadise’ye Dost Değil Kardeş Kazığı

‘Sıfır Tolerans’ şarkısıyla sosyal medyada gündem olan Hadise’nin çekilen klibinin çalıntı olduğu iddialarının yankısı devam ederken şimdi de imajının kopya olduğu ortaya çıktı.

Hadise’ye Dost Değil Kardeş Kazığı
Hadise’ye Dost Değil Kardeş Kazığı Meltem Yuksel
Bu içerik 1955 kez okundu.

Hadise'nin 'Sıfır Tolerans' için çekilen klibinin çalıntı olduğu iddiaları devam ederken imajının da kopya olduğu ortaya çıktı.

Takvim'de yer alan habere göre klip yönetmeni abla Hülya Açıkgöz'ün ABD'li popçu Britney Spears'ın 2003 senesinde çekilen 'Everytime' şarkısının klibiyle birebir aynı olması sosyal medyada olay yarattı. Aurelien Muller'le objektif karşısına geçen şarkıcının rol gereği sevgilisini canlandıran partneriyle limuzindeki gergin halleri, otel odasındaki kavga sahneleri ve ardından küvete girmesi Britney Spears'ın klibinin tıpa tıp benzeri olduğu anlaşıldı.

Hadise’nin imaj danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz de daha önce Nicki Minaj ve Fergie'nin de tercih ettiği Agent Provocateur marka dantel detaylı siyah elbisenin aynısını giydirdi. Bütün işlerini kardeşleriyle birlikte yapan şarkıcı, ikilinin açıkgözlülüğüne uğradı ve eleştiriler karşısında mecburen sessizliğini korumaya devam ediyor.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kıskanç Sevgiliden İlk Açıklama

 

 

Hadise Sıfır Tolerans Sıfır Tolerans İzle Sıfır Tolerans Dinle Hülya Açıkgöz Britney Spears Everytime Derya Açıkgöz Nicki Minaj Fergie Agent Provocateur Sıfır Tolerans Klip
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500